Film Factory Studio

Polskie studio dźwiękowe powstałe w 2011 roku.

Jego założycielkami są Beata Kawka oraz Ilona Czech-Kłoczewska. Siedziba znajduje się w Warszawie przy ulicy Alzackiej 27.

Master Film LTD

Polskie studio dźwiękowe powstałe w 1992 roku.

Master Film dysponuje obecnie dziewięcioma studiami nagraniowo-montażowymi. Siedziba znajduje się w Warszawie, przy ulicy Wałbrzyskiej 3/5.

PRL Studio

Polskie studio dźwiękowe powstałe w 2004 roku.

Polskie studio dźwiękowo-montażowe, zajmujące się postprodukcją efektów dźwiękowych oraz realizacją dubbingu. Studio opracowuje polskie wersje językowe dla takich firm jak Cenega, Sony Computer Entertainment Polska, Kino Świat czy Electronic Arts Polska. Siedziba znajduje się w Warszawie przy ulicy Dominikańska 9 bud. 5B.

Studio Praga

Polskie studio dźwiękowe powstałe w 2003 roku.

Jesteśmy studiem nagrań, znajdującym się na Warszawskiej Pradze. Działamy od 2003 r. , to właśnie wtedy jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy nagrania dzwonków telefonicznych "real tones" co okazało się strzałem w dziesiątkę. W 2004 r można było je kupić nie tylko u wszystkich operatorów sieci komórkowych w kraju, ale również za granicą.

Studio Sonica

Polskie studio dźwiękowe powstałe w 1993 roku.

Reżyserami dubbingu w tym studio są między innymi Miriam Aleksandrowicz, Jarosław Boberek, Leszek Zduń. Siedziba znajduje się w Warszawie przy ulicy Suwak 4.

Start International Polska

Polskie studio dźwiękowe powstałe w 1995 roku.

Jako filia francuskiej firmy Start International zostało wyposażone w nowoczesny sprzęt, a studia zaprojektowane przez najsłynniejszego projektanta dźwięku – firmę Munro Acoustics. Siedziba znajduje się w Warszawie przy ulicy Cybernetyki 9.

Studio Publishing

Polskie studio dźwiękowe powstałe w 1991 roku.

Zajmuje się realizacją audio-wizualną dźwięku dla potrzeb polskich i zagranicznych produkcji TV, filmowych i radiowych, gier komputerowych, reklam oraz prezentacji multimedialnych. Siedziba znajduje się w Warszawie przy ulicy Olesińskiej 21.

StrefaPD.pl - Strefa Polskiego Dubbingu, wszelkie prawa zastrzeżone.