Elex

Producent: Piranha Bytes

Akcja gry osadzona jest w postapokaliptycznym uniwersum, gdzie współistnieją obok siebie zaawansowana technologia oraz magia. Elex przenosi graczy na planetę Magalan, w którą wiele lat wcześniej uderzył meteoryt. Katastrofa doprowadziła do zniszczenia kwitnącej tam cywilizacji; na jej zgliszczach powstał nowy świat, zaludniony przez potomków nielicznych ocalałych. Wraz z meteorytem na Magalan przybyło jednak coś jeszcze – tajemniczy pierwiastek, tytułowy elex. Służy on do produkcji uzbrojenia oraz stosowania magicznych umiejętności, ale jego używanie niesie ze sobą także efekt uboczny – jego posiadacze powoli tracą ludzkie odczucia. Mimo to o złoża surowca toczą się nieustanne walki.

Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=28354

God of War

Producent: SIE Santa Monica Studio

God of War na PlayStation 4 jest siódmą odsłoną legendarnej serii slasherów God of War i pierwszą w całości przygotowaną z myślą o konsoli ósmej generacji. Za stworzenie gry, podobnie jak poprzednich części, odpowiada wewnętrzne studio deweloperskie Sony Interactive Entertainment Santa Monica. Cykl God Of War niezmiennie nastawiony jest na widowiskową krwawą akcję oraz efektowny model walki z potężnymi bossami. Co więcej, ich bohater, grecki wojownik Kratos, szybko stał się jedną z ikon gier wideo.

Źródło: https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=25156

Gwint: Wiedźmińska gra karciana

Producent: CD Projekt RED

W grze GWINT masz możliwość wybrania jednej z pięciu frakcji: potężnego Cesarstwa Nilfgaardu, dumnych mieszkańców wysp Skellige, przerażających Potworów, przebiegłych żołnierzy Królestw Północy lub atakujących z ukrycia Scoia'tael. Ale to nie koniec, w przyszłości będziesz mieć możliwość zagrania dziesiątkami nowych kart! Każda frakcja to zupełnie inny sposób prowadzenia rozgrywki, który możesz dostosować do swoich upodobań, dzięki łatwemu w użyciu systemowi budowania talii oraz wytwarzania kart. Zagraj z przyjaciółmi lub zmierz się w bitwach rankingowych, aby zdobyć chwałę i rozgłos.

Hearthstone

Producent: Blizzard Entertainment

Odłóż miecz, wyciągnij swoją talię i przygotuj się na Hearthstone – strategiczną grę karcianą z prostymi zasadami, dynamiczną akcją i wspaniałą grywalnością. Graj za darmo i używaj kart, by rzucać zaklęcia, przyzywać różne stwory oraz dowodzić bohaterami Warcrafta podczas zaciętych pojedynków, w których najważniejsza jest strategia.

Hearthstone - Ciemne zaułki Gadżetonu

Producent: Blizzard Entertainment

Rozszerzenie do gry Hearthstone.
Gadżeton, klejnot Tanaris, odnotował gwałtowny rozwój gospodarczy oraz wręcz wybuchowy wzrost handlu – tak przynajmniej wynika z danych statystycznych ujawnionych przez biuro burmistrza M. Warzyłgarza. Wieści o dosłownie odrzutowym tempie rozwoju miasta nikogo nie dziwią. Niedawny, masowy napływ handlowców, kupców i przedsiębiorców wszelkiej maści, a także fakt, że do Gadżetonu codziennie przybywają tłumy poszukiwaczy szczęścia i fortuny świadczą o tym najdobitniej. Oczywiście, takie migracje i zwiększenie aktywności ekonomicznej w naszym mieście nie pozostały bez wpływu na mieszkańców. Skarżą się na znaczny wzrost napięcia pomiędzy grupami skrycie trzymającymi władzę w Gadżetonie. Jeśli owo napięcie osiągnie punkt krytyczny, niesnaski mogą przenieść się na ulice. A gdy tak się stanie, przeczytacie o tym jako pierwsi!

Hearthstone - Czarna Góra

Producent: Blizzard Entertainment

Rozszerzenie do gry Hearthstone.
Pod Czarną Górą budzi się nowe zagrożenie. W płonących rozpadlinach Ognistej Czeluści Ragnaros Władca Ognia gromadzi armie żywiołaków i zaczyna poważnie zagrażać siedzibie czarnego smoka Nefariana na szczycie góry. Wkrótce sytuacja osiągnie punkt krytyczny... więc przygotuj karty i pokaż tym dwóm rywalom, jak rozstrzygają spory prawdziwi bohaterowie: w pokojowy sposób, podczas gry w Hearthstone!

Hearthstone - Gobliny vs Gnomy

Producent: Blizzard Entertainment

Rozszerzenie do gry Hearthstone.
Wraz z rozszerzeniem Gobliny vs Gnomy wprowadzimy do gry ponad 120 nowych kart, które gracze będą mogli zdobyć, nabyć lub samodzielnie wykonać. Po latach poznamy w końcu odpowiedź na pytanie, co sprawdza się lepiej w praktyce, gdy w grę wchodzą niebezpieczne i (potencjalnie) spektakularnie wybuchowe substancje: wyważona i starannie zaplanowana wynalazczość w wykonaniu gnomów czy szalona pomysłowość nieustraszonych goblinów? Oddamy również w ręce graczy kontrolę nad mechanicznymi ustrojstwami, które wyszły spod ręki obu ras – Mechy wnoszą do gry własny, niepowtarzalny arsenał i bez wątpienia będą w stanie nieźle namieszać na planszy!

Hearthstone - Klątwa Naxramas

Producent: Blizzard Entertainment

Rozszerzenie do gry Hearthstone.
Klątwa Naxxramas to kampania PvE dla pojedynczego gracza zintegrowana z Hearthstone. W przygodzie tej będziesz torować sobie drogę przez przerażającą nekropolię, zwalczając po drodze hordy nieumarłych stworzeń, aby na koniec zmierzyć się z potężnymi bossami. Natkniesz się na takich przeciwników jak przebiegły czarnoksiężnik Heigan Nieczysty, ohydne plugastwo, jakim jest Thadius oraz sam władca Naxxramas, czyli licz Kel’Thuzad we własnej osobie. Czeka cię nie lada wyzwanie! Jeśli jednak uda ci się przechytrzyć budzących grozę wrogów, możesz w tej ponurej cytadeli nieumarłych liczyć na zdobycie fantastycznych łupów.

Hearthstone - Koboldy i katakumby

Producent: Blizzard Entertainment

Rozszerzenie do gry Hearthstone.
Dzięki pokusie obudzonej przez opowieści o nieprzebranych bogactwach, zbierasz drużynę dzielnych poszukiwaczy przygód, by poszukać szczęścia w katakumbach. Migotliwy płomień pochodni sprawia, że cienie tańczą na ścianach, gdy ruszasz w głąb kopalni. Chwilę później podmuch wiatru gasi źródło światła. W ciemnościach dostrzegasz przed sobą słaby blask. Jest coraz bliżej. W mroku rozlega się dobrze znany chichot.

Hearthstone - Liga Odkrywców

Producent: Blizzard Entertainment

Rozszerzenie do gry Hearthstone.
Wstąp w szeregi Ligi Odkrywców i wyrusz na przygodę swojego życia. Zbadaj najbardziej tajemnicze stanowiska archeologiczne w Azeroth i odkryj pradawne skarby! Podróżuj w towarzystwie słynnego poszukiwacza skarbów Branna Miedziobrodego oraz jego wesołej ekipy nieustraszonych akcjo-archeologów, aby odnaleźć fragmenty Kostura Stworzenia – bezcennego, starożytnego artefaktu. Ale miej się na baczności, ponieważ nie tylko ty masz go na oku. Również inni podjęli trop, więc umiejętność zagrywania odpowiednich kart, by znaleźć się o krok przed konkurentami, będzie tu nieodzowna! Nie pozwól, by Kostur Stworzenia wpadł w niewłaściwe ręce!

Hearthstone - Pewnej nocy w Karazhanie

Producent: Blizzard Entertainment

Rozszerzenie do gry Hearthstone.
Karazhan, z dawien dawna potężne centrum tajemnych mocy, niedługo stanie się punktem, w którym skupią się całkiem inne kosmiczne siły. Czarodziej Medivh wykorzystał całą magię, jaką miał do dyspozycji, aby zorganizować najbardziej wystawne i ekstrawaganckie przyjęcie wszech czasów... Wygląda na to, że twoje imię jest na liście gości, wraz z prawdziwą śmietanką postaci z Azeroth i innych krain! Tak zróżnicowane zgromadzenie uczestników to gwarancja, że będzie to przyjęcie nie z tej ziemi.

Hearthstone - Podróż do wnętrza Un'Goro

Producent: Blizzard Entertainment

Rozszerzenie do gry Hearthstone.
Przenieś się do zakazanych dżungli krateru Un'Goro, gdzie żerują pradawne stwory. To tu ogromne, przepełnione czystą siłą magii dinozaury czyhają na swą zdobycz, prastara fauna i flora tętnią życiem, a puszczone samopas żywiołaki dziczeją za sprawą prymitywnej magii. Przygotuj swoje talie na podróż życia!

Hearthstone - Przedwieczni Bogowie

Producent: Blizzard Entertainment

Rozszerzenie do gry Hearthstone.
Przez niezliczone tysiąclecia Przedwieczni Bogowie pogrążeni byli we śnie. Teraz nadszedł czas ich przebudzenia. Zło, którym emanują, dotarło nawet do karczmy. Czujesz, jak twoje karty drżą, gdy mrok coraz bardziej się zbliża? Nawet paru starych znajomych wzbogaciło się o kleiste macki i niepokojącą liczbę gałek ocznych!

Hearthstone - Rycerze Mroźnego Tronu

Producent: Blizzard Entertainment

Rozszerzenie do gry Hearthstone.
Za drzwiami karczmy hula lodowaty wicher, ale to nie pogoda sprawia, że przechodzą cię ciarki, a krew w twoich żyłach zaczyna powoli tężeć... Żadna talia nie oprze się złowrogiemu wpływowi Króla Lisza. Nawet najmężniejsi wybrańcy Światłości zostali przemienieni w mrocznych rycerzy śmierci. W obliczu nękających całą krainę wysłanników Plagi nieumarłych musisz zebrać karty, stawić czoła potwornościom i obrócić ich ciemne moce przeciwko nim samym!

Hearthstone - Wiedźmi Las

Producent: Blizzard Entertainment

Rozszerzenie do gry Hearthstone.
Strzeżcie się, mili śmiałkowie; po grząskim stąpacie gruncie. Spójrzcie, jak światło gaśnie wokoło, a cienie tańczą w przeklętym buncie. Choć Wiedźmi Las nęci, nie bądźcie zawzięci, nie idźcie szukać w nim sławy! Zagrajmy partyjkę przy ogniu z kominka, gdzie gwar i gar ciepłej strawy! Widzę, że nie ma co was odwodzić; przyjmijcie radę pod waszym adresem: Miejcie karty przy sobie i na karku głowy… by Wiedźmi Las nie był wam kresem!

Hearthstone - Wielki Turniej

Producent: Blizzard Entertainment

Rozszerzenie do gry Hearthstone.
Gdy Król Licz i legiony nieumarłej Plagi stanowiły największe zagrożenie w Azeroth, członkowie Krucjaty Argentu organizowali wspaniały turniej dla najodważniejszych rycerzy Azeroth. Śmiałkowie różnej proweniencji tłumnie przybywali do skutej lodem Północnej Grani, aby rywalizować o chwałę w niesamowitych potyczkach z przerażającymi monstrami. Wprawdzie siły zła Króla Licza zostały pokonane, ale tradycja Wielkiego Turnieju trwa nadal, ba... atmosfera rywalizacji dopiero się rozgrzewa i będzie coraz gorętsza!

Heroes of the Storm

Producent: Blizzard Entertainment

Najpotężniejsi herosi z uniwersów Blizzarda walczą o zwycięstwo i chwałę w Heroes of the Storm. Dzięki zróżnicowanym umiejętnościom oraz wyjątkowym osobowościom, każdy z bohaterów może odmienić losy meczu - zwłaszcza, jeśli kieruje nim zdeterminowany gracz.

League of Legends

Producent: Riot Games

Na udaną bitwę na Fields of Justice składa się wiele czynników. W przewodniku dla nowych graczy nauczysz się kontrolować bohatera, dowiesz się, jakie budynki znajdują się na polu bitwy oraz zagrasz w samouczku. Następnie otrzymasz możliwość rozegrania pierwszej dobieranej gry w League of Legends.

Overwatch

Producent: Blizzard Entertainment

Żołnierze, naukowcy, awanturnicy i odmieńcy. W obliczu globalnego konfliktu bohaterowie z różnych zakątków świata połączyli siły, aby przywrócić pokój w rozdartym wojną świecie. Tak oto powstała międzynarodowa grupa do zadań specjalnych: Overwatch. Organizacja ta zakończyła kryzys i pomogła w utrzymaniu długotrwałego pokoju. Nastała epoka eksploracji, innowacji oraz odkryć. Jednak po wielu latach wpływy organizacji znacznie osłabły i została ona w końcu rozwiązana. Dziś, gdy globalny konflikt znów narasta, potrzebni są zarówno dawni, jak i nowi bohaterowie.

The Elder Scrolls: Legends

Producent: Dire Wolf Digital LLC

Strategiczna gra karciana osadzona w uniwersum Elder Scrolls. Niezależnie od tego, czy tworzysz akurat talię, czy zmagasz się z przeciwnikiem w jednym z trzech ekscytujących trybów gry, każda decyzja, którą podejmiesz, wymagać będzie strategicznego podejścia i ostrożnego planowania. Czy zamierzasz zniszczyć przeciwnika za pomocą brutalnej siły? A może pokonasz wrogów szybkością i sprytem? Każda talia w The Elder Scrolls: Legends oparta jest na dwóch spośród pięciu dostępnych w grze atrybutów, takich jak siła, zwinność, inteligencja, wytrzymałość i siła woli.

Robin Hood: Legenda Sherwood

Producent: Spellbound Entertainment, Strategy First

Gra taktyczna stworzona przez zespół deweloperski studia Spellbound Entertainment AG. Gracz kieruje poczynaniami tytułowego banity oraz jego oddanej kompanii, starając się pokrzyżować plany szeryfowi z Nottingham i jego poplecznikom. Potyczki z przeciwnikami toczone są czasie rzeczywistym, a kluczem do zwycięstwa jest właściwe wykorzystanie atutów poszczególnych członków drużyny.

StarCraft: Remastered

Producent: Blizzard Entertainment

StarCraft Remastered to gruntownie odświeżona wersja obowiązkowej pozycji z gatunku strategii science-fiction. Zagrajcie ponownie w pierwszą część gry i wielokrotnie nagradzany dodatek StarCraft: Brood War.

Uncharted 4: Kres Złodzieja

Producent: Naughty Dog

Przygodowa gra akcji przedstawiona z perspektywy trzeciej osoby, wyprodukowana przez studio Naughty Dog. Gra została wydana przez Sony Computer Entertainment 10 maja 2016 roku wyłącznie na konsolę

WarCraft 3

Producent: Blizzard Entertainment

Na pokolenie przed rozpoczęciem wydarzeń z World of Warcraft demoniczny Płonący Legion - przebiegły, złowrogi i pozornie niepowstrzymany - jest gotów do przeprowadzenia planowanego od dawna ataku na świat śmiertelników. Gdy nadchodzi czas chaosu, przetrwanie zależy od obranej strategii...

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści

Producent: CD Projekt RED

Świat stoi na krawędzi. Konflikt pomiędzy potężnym Cesarstwem Nilfgaardu i dumnymi Królestwami Północy narasta. W obliczu wrogiej inwazji, Meve — zaprawiona w boju Królowa Lyrii i Rivii — zmuszona jest powrócić na wojenną ścieżkę, która poprowadzi ją ku zemście i zagładzie.

Opisy produkcji pochodzą z oficjalnych stron gier.
StrefaPD.pl - Strefa Polskiego Dubbingu, wszelkie prawa zastrzeżone.